Menu
 • Zadzwoń +48 59 822 13 78

 • Napisz daniel.trun@gmail.com, justyna.skiba5@gmail.com

ZASIĘG

ZASIĘG

Oferujemy transport towarów na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Sprawdź co możemy Ci zaoferować – zapoznaj się z kompleksową ofertą naszej firmy.

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Jesteśmy firmą ludzi ambitnych oraz uzupełniających się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem a dzięki doświadczeniu zdobytym w branży TSL rozumiemy potrzeby rynku i potrafimy dopasować się do potrzeb Naszych klientów.

OFERTA

OFERTA

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną, specjalizującą się w transporcie towarów w relacjach krajowych, międzynarodowych jak również w przewozie odpadów.

Nasza flota

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

o nas

Oferujemy transport towarów na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy firmą ludzi ambitnych oraz uzupełniających się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem a dzięki doświadczeniu zdobytym w branży TSL rozumiemy potrzeby rynku i potrafimy dopasować się do potrzeb Naszych klientów.

Elastyczność

Usług Transportowych

Zasięg

Spedycji Międzynarodowej

Jakość

i Skuteczność

Szybkość

Dzięki Nowoczesnej Flocie

Terminowość

Realizacji Zleceń

Bezpieczny

Przewóz Towarów

Powierz nam swój towar

Nasi dotychczasowi klienci postrzegają Nas jako firmę solidną, godną zaufania oraz gwarantującą wysoki poziom usług.

Opinie Klientów

 • Marta Nowakowska

  Koszalin

  Z pełnym zaufaniem polecamy firmę Transeo jako rzetelnego partnera logistycznego, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę, niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników (między innymi spedytora) udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie spedytora do naszych wymagań zachęcają do kontynuowania współpracy.

 • Agnieszka Pastuch

  Gdańsk

  Z firma Transeo współpracujemy już długo i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Pan Michał zawsze rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do klientów.

 • Kornel Byczkowski

  Warszawa

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą Transeo. Dotrzymują terminów nawet przy wymagających zleceniach międzynarodowych. Nie ma najmniejszych problemów nawet w momencie kiedy po stronie Klienta występują opóźnienia. Bardzo rzetelny spedytor.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Transeo i ciesz się z bezproblemowej i szybkiej spedycji swoich towarów.